O mně

Stejně jako já naslouchám Vašemu příběhu i já se o ten svůj s Vámi ráda podělím.

K pohybu jsem byla vedena už od dětství. Začínala jsem pohybovou přípravkou v DDM v Českých Budějovicích, odkud také pocházím. Odtud jsem přestoupila do taneční skupiny Šarm a posléze do skupiny Move21. Kromě zábavy jsem už ale zjistila, co znamená disciplína, výkon a také trochu dril. Při přechodu na gymnázium jsem ukončila svoji “taneční kariéru” a přišla nová životní etapa. Svého rozhodnutí nelituji. 

Po maturitě jsem byla přijata na Fakultu tělesné výchovy a sportu UK v Praze obor fyzioterapie. Po nelehké cestě ale dopadlo vše dobře a já zde v roce 2016 úspěšně dokončila magisterské studium.

Již ve druhém ročníku na bakaláři jsem začala pracovat jako fyzioterapeutka tehdy pod  odborným dohledem v Třebíči u paní Rynešové na klasické ambulanci. Po přesunu do Prahy jsem dále pracovala například v Klinice Na Košíku v Praze Hostivaři, což je soukromá klinika dlouhodobě nemocných. Jako externista jsem o víkendech docházela na Rehabilitační kliniku Malvazinky, kde jsem mimo jiné pracovala na oddělení následné intenzivní péče, kde se nacházeli pacienti upoutaní na lůžko pod monitoringem přístrojů. Pracovala jsem i pro společnost Medicur spol. s r. o. na Černém Mostě, kde fungoval klasický ambulantní provoz. S komplexní péčí jsem se poprvé seznámila v CKP Sámova v Praze – Vršovicích, kde se pracovalo kromě těla s psychikou. V rámci povinných praxí při studiu jsem pracovala v Nemocnici Č. Budějovice a. s. (jak na lůžkovém, tak ambulantním oddělení), v pražském IKEMu a absolvovala jsem také měsíční stáž v Německu v zařízení Praxis für Schmerztherapie am Bewegungsapparat und neuro-ortopädische Rehabilitation. 

Po státnicích jsem zůstala v Praze a nastoupila do GeRI spol. s r. o. Z odborného hlediska jsem zde získala nevyčíslitelné zkušenosti jak ve směru individuální fyzioterapie, tak ve vedení skupinových lekcí i tvorbě tréninkových plánů v posilovně.

Ve Slaném pokračuji vlastní cestou OSVČ.